V Grosuplju imamo verouk tudi med počitnicami. Pride, kdor želi. Velikokrat gremo v dom za ostarele, smo tam skupaj pri maši, poklepetamo, prinesemo veselje stanovalcem, nato gremo pa na sladoled. Drugič pa pogledamo kakšen film, se podružimo in imamo fino.
Poletje ni za lenarjenje, je čas, da zberemo tisto, kar je med letom ostalo raztreseno. Čas, da se "sestavimo".
Vabljeni k ogledu vloga!
Martinovi knjigi – ODLIČNA ideja za DARILO












