separateurCreated with Sketch.

Zaradi česa je v peklu največ ljudi?

martin golob vlog 189
whatsappfacebooktwitter-xemailnative
Martin Golob - objavljeno 08/05/26
whatsappfacebooktwitter-xemailnative
Tokrat spregovorim o temi, ki se vsaj občasno dotika vseh nas

Kaj mislite, kako se glasi odgovor na naslovno vprašanje? Jezik.

Opravljanje je zelo prisotno tudi med nami kristjani, ki se imamo včasih na moralnem področju za nekaj več. Koliko zla in strupa v odnosih lahko to zaseje. Opravljanje je okuženje, raznašanje slabih stvari o drugem naokrog. Če o nekom, še posebej znancu, prijatelju, sodelavcu, družinskem članu, v javnosti nimaš povedati česa lepega, bodi raje tiho. Povej morda manj, a tisto bolj tehtno, argumentirano, z besedami spodbude, pohvale, tvorne kritike in blagoslova.

Z opravljanjem lahko človek uniči življenje drugemu. V vlogu vam razkrijem, kako se je končalo v župniji, kjer so ljudje nosečo žensko obdolžili, da je njen otrok tudi župnikov. ⤵️

E-novice

Prejmi Aleteia v svoj e-nabiralnik. Naroči se na Aleteijine e−novice.