Jezus nam je obljubil, da nam bo poslal Svetega Duha – Tolažnika, ki bo z nami, da nas ne bo strah in da se ne bomo počutili sami. Na današnji dan se spominjamo, da je to obljubo izpolnil.
Tedaj jim je Jezus spet rekel: "Mir vam bodi! Kakor je Oče mene poslal, tudi jaz vas pošiljam." In ko je to izrekel, je dihnil vanje in jim govoril: "Prejmite Svetega Duha." (Jn 20,21-22)
Vas je vseeno še kdaj strah in se počutite osamljeni? Pocukajte za rokav Svetega Duha, naj vam pomaga, saj je tako obljubil! 🕊️
Oglejte si nagovor duhovnika Martina Zlobka:










