Se tudi vi kdaj počutite, kot da popoldne opravljate še eno službo? Nogomet, plesne vaje, verouk, varstvo ... Nenehno na cesti. Hujši urnik kot v šoli. In ko smo že pri šoli – reees že komaj čakamo na konec šolskega leta. Obenem pa sva v tem vlogu tudi midva obudila spomine na najine šolske čase.
Lepo pozdravljeni v najinem novem vlogu!










